Danas smo sa učenicama 1.a razreda, Sonjom i Leonorom, posjetili Azil za pse “Društvo za zaštitu životinja Rijeka”” i proveli kratko ali lijepo vrijeme uz njegove četveronožne stanovnike.
Donijeli smo prikupljenu donaciju i predali je volonterki Dunji, a zauzvrat dobili ono najljepše a to su iskreni pseći pogledi, vesela mahanja repićima i puno toplih trenutaka sa štencima koje smo mazili. Posebno nas je dirnuo susret s Boscom, predivnim psom spašenim iz horora na Učki. Unatoč svemu što je prošao, Bosco i dalje pokazuje koliko su psi puni ljubavi i povjerenja.
Od srca hvala gospođi Meri i Dunji te svim volonterima Azila Viškovo koji svakoga dana ulažu svoje vrijeme, trud i veliko srce kako bi ovi psi imali sigurnost, brigu i novu priliku za sretniji život. Vaša ljubav vidi se u svakom spašenom pogledu i svakom veselo mahnutom repu.
Hvala i našim curama koje su danas bile s nama i koje su i same predložile i pokrenule ovu predivnu akciju i hvala svim roditeljima, učenicima i profesorima koji su sudjelovali 
Nadamo se da će sve njuškice uskoro pronaći svoj dom i obitelj kakvu zaslužuju. Do tada, šaljemo im puno ljubavi i obećanje da ćemo im ponovno doći. 
A vama dragi volonteri, još jednom hvala za sve!



